★ Jak jsme ušetřili na provozu?

Od roku 2006 provozujeme Ubytovnu v blízkosti Plzně. Při dnešním neustálém růstu cen energií jsme se jako provozovatelé ubytovacího zařízení začali důkladněji zaobírat možnostmi, jak snížit provozní náklady a zároveň ulevit přírodě.

Po zvážení všech možných variant, jak šetřit vodu a snížit náklady na její ohřev nám vyšlo jasné řešení - Ternodynamické systémy. Tento systém nás natolik přesvědčil svým potenciálem, že jsme se začali věnovat prodeji i instalací termodynamických systémů firmy EnergyPanel a úsporných sprchových hlavic firmy EcoXygen naplno. Přinášíme vám úsporné řešení pro vaše podnikání.

V současné době máme v našem objektu instalovány dva systémy na ohřev užitkové vody (TB -500 E a TB- 200 I) a systém na vytápění GTC 12. Instalací těchto produktů firmy EnergyPanel se nám podařilo snížit provozní náklady z původního ohřevu TUV elektřinou až o 80%.

Můžeme tedy všem, kteří chtějí své náklady snížit, termodynamické systémy z vlastní zkušenosti vřele doporučit. Velkou výhodou je také jejich bezúdržbovost. V kombinaci s úspornými sprchovými hlavicemi, které šetří až 75% vody, šetříte nejen vodu, ale snížíte ještě více náklady na její ohřev, protože teplé vody nespotřebujete tolik.

Prohlénout reference

Hlavní výhody termodynamických panelů

  • Využití energie ze slunečního záření i okolního prostředí
  • Ohřev vody až na 65 °C
  • Snížení nákladů až o 80%
  • Jednoduchá instalace a ekologický provoz
  • Odolné materiály a minimální rozměry zařízení
  • Stabilní řešení vhodné pro nepřetržitý celoroční provoz

Přijďe se k nám podívat na funkční instalaci

Chcete vidět instalaci a provoz termodynamického systému v praxi? Přijďte se podívat do naší ubytovny.

Zavolejte nám a domluvte si prohlídku. Rádi vám zodpovíme vaše dotazy a pomůžeme vybrat to správné řešení. Bezplatná kalkulace je samozřejmostí.

 


Ubytovna Dýšiná

Ubytovna Dýšiná Ubytovna Dýšiná Ubytovna Dýšiná Ubytovna Dýšiná Ubytovna Dýšiná Ubytovna Dýšiná Ubytovna Dýšiná

Pro vás tu jsou

Radek Suchomel

+420 608 500 150

Jan Bárta

+420 604 779 534

Jsme připraveni na všechny vaše dotazy, které rádi zodpovíme. Můžete nás jednoduše kontaktovat.