Ohne cal

OHNE CAL - elektronický odstraňovač vodního kamene

Proč si vybrat OHNE CAL?

1. Bezpečný a účinný systém – na rozdíl od chemických úprav, které mění složení vody, její PH nebo obsahy solí a způsobují, že není pitná, tato úprava zachovává smyslové vlastnosti vody a její obsah vápníku a hořčíku, který je tak důležitý pro zdraví.

2. Ekologičnost – do vody se nepřidávají žádné chemikálie a nedochází tak k poškození životního prostředí.

3. Nic nekomplikuje – nemusíte si dělat starosti: montáž je snadná, zabere velmi málo místa, a po montáži již nevyžaduje údržbu.

4. Nejlepší z nejlepších – obsahuje řídící jednotku, která dokáže vysílat rádiové signály o různé frekvenci, které se v čase mění. Je tak účinnější než jiné systémy, které generují signál o stálé frekvenci.


Prodloužení životnosti termydynamických systémů

Vznik vodního kamene ve vodoinstalacích je způsoben srážením krystalů uhličitanu vápenatého, který tvoří nánosy ve vodovodních potrubích a elektrických spotřebičích. Tyto usazeniny zhoršují průtok vody a zvyšují spotřebu energie, neboť vodní kámen působí na elektrických topných prvcích jako tepelná izolace.

Systém OHNE CAL vysílá nízkofrekvenční rádiové signály, které mění způsob krystalizace uhličitanu vápenatého tak, že ztrácí přilnavost. Proto zůstává uhličitan sodný v roztoku a nevytváří usazeniny. Navíc k tomu, že brání vytváření nových usazenin, systém odstraňuje již existující nečistoty.


PORAĎTE SE S ODBORNÍKEM

Radek Suchomel

Radek Suchomel

+420 608 500 150

Zeptejte se prodejce

Jméno:

E-mail: