Perlátory vám pomohou ušetřit až 50% vody

Použitím našich perlátorů můžete snížit spotřebu vody až o 50%, což je při průměrné spotřebě čtyřčlenné rodiny přibližně 5 000 - 6 000 Kč ročně. Výrobek je určen pro krátkodobý styk s pitnou vodou.

Princip fungování u vodovodních baterií

Princip fungování u vodovodních baterií

Obdobně jako u podobných produktů na trhu, i produktové řadě AirForce One dochází ke smíchání vzduchu s vodou, čímž je poskytnut obvyklý komfort pro uživatele s tím rozdílem, že naše produkty disponují speciální zúženou patentovanou mřížkou. Na spodní části dávkovačů je mezera, kde vniká do baterie tolik vzduchu, kolik vody z baterie vytéká. Zabudované zúžení v dávkovači reguluje průtok vody a tím garantuje nízkou spotřebu vody, při zachování obvyklého komfortu.

Princip fungování u dávkovačů pro sprchy

Princip fungování u dávkovačů pro sprchy

V dávkovači na sprchy, stejně jako u dávkovačů na baterie je regulovaný proud vody zúženou patentovanou mřížkou. Jelikož se jedná o uzavřený okruh (sprchová hadice-baterie nebo sprchová hadice-růžice) tak systém neprovzdušňuje vzduch, jelikož ho není kde brát, ale kombinace „vrtulky“ v dávkovači a sprchové růžice.

Perlátory u nás můžete pohodlně objednat pomocí formuláře níže, nebo nás můžete kontaktovat na jednom z našich kontaktů.

PORAĎTE SE S ODBORNÍKEM

Radek Suchomel

Radek Suchomel

+420 608 500 150

Zeptejte se prodejce

Jméno:

E-mail: